1 Günlük Kız Olma İğnesi

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Hizmeti

1 Günlük Kız Olma İğnesi

Geçici veya kalıcı olarak kızlık zarı dikimi yapan doktorumuz yüksek teknoloji tıbbi cihazlarla kolayca sonuç almanızı sağlar.  Vajina tedavilerinde profesyonel çözümler sunuyoruz.

1 günlük kız olma iğnesi günümüzde mümkün hale gelmiştir. Yırtılan kızlık zarı ardından yeni bir cinsel ilişkide kanama olmasını istediğinizde geçici uygulamalarla işlem olabilmektedir.  Cinsellikle ilgili ilk ilişki hassasiyeti olanlar, tedirginliklerini gidermek için bu işlemi yaptırabilmektedir.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi ve Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Farkı Nedir?

Kalıcı kızlık zarı dikimi işlemlerinde cinsel ilişkiye girilecek olan zamanın belirlenmesi önemli değildir. Diğer yandan geçici kızlık zarı dikiminde ise bir günlük geçerli olan bir durum vardır. Doktorumuz bu konuda süreyi kendi başvuru durumunuza göre açıklayacaktır.  Genelde birkaç gün önceden geçici kızlık zarı işlemi tamamlanmaktadır.

1 Günlük Kız Olma İğnesi Nedir?

Cinsel ilişkiden önce 1 günlük kız olma iğnesi olduğunuzda kanama için tetikleyici bir müdahale yapay yoldan gerçekleşmiş olacaktır. Kızlık zarı dikimi yerine ilişki esnasında kanama olacak biçimde bir iğne uygulaması gerçekleşmektedir. Flep kaldırma yönteminden ayrıca iğne yöntemi hakkında bilgi almak üzere kliniğimize başvurularınızı yapabilirsiniz.

 1 Günlük Kız Olma İğnesi Fiyatları

Geçici ve kalıcı kızlık zarı dikimine göre 1 günlük kız olma iğnesi daha ekonomik olabilmektedir. Tek kanama amacıyla birlikte uygulama sağlanarak cinsel ilişkide bekaretin bozulmadığı hissi oluşacaktır. Yeni evlenecekler, ilk kez cinsel ilişkiye girmeyen ama bu izlenimi vermek isteyenler bu işlemi yapabilir.

Aynı Seansta  Genetal Estetik Uygulaması

Geçici kızlık zarı için randevu aldığınız kliniğimizde, aynı operasyonda başka vajinal işlemler de talep edebilirsiniz. Gençleştirme, daraltma işlemleri gibi çok sayıda tıbbi uygulama gerçekleşebilmektedir. Uzman doktorlarımız geçici kızlık zarı dikimi alanında deneyimli ekipten oluşmaktadır.

Kızlık Zarı Tedavileri Hamileliği Engeller mi?

Geçici, kalıcı kızlık zarı tedavileri hamilelik engellemeden ayrı bir kategori olarak uygulanmaktadır. Yanıltıcı bir durum olmaması adına kızlık zarı dikimi yapıldığında hamilelik için bir önlem almazsınız. Hamilelikten korunmak için vajina estetiği konularından farklı başvuru olacaktır.  1 günlük kız olma iğnesi gibi uygulamalar cinsel ilişkide bekarete odaklanmaktadır. 

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Diğer Hizmetler

ACİL DURUMLARDA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN