Kızlık Zarı Dikimi Hizmeti

Kızlık Zarı Dikimi Hizmeti

Kızlık Zarı Dikimi 

Cinsel ilişkiye girecek olan kadınlar kanama olmasını istediğinde kızlık zarı dikimi işlemlerine başvurmaktadır. Önceden cinsel ilişki yaşayanlar bu işlemle kanama istemektedir.

Kızlık zarı dikimi  işlemleri bazı kadınlar tarafından özellikle tercih edilen bir işlemdir. Bekaret kaybı ardından isteğe göre geçici veya kalıcı olarak kızlık zarı dikim işlemi yapılabilir. Uzman değerlendirmesi doğrultusunda tedavi süreci başlayacaktır.

Kızlık Zarı Dikimi Nedir?

Vajinada bulunan ve özelliği her kadına göre değişebilen kızlık zarı, cinsel ilişki ardından yırtılabilmektedir. Yırtılan bu kısım bir kanamayla beraber kendini belli eder. Bazı kadınlar ilk cinsel ilişkilerini partneriyle yaşamamaktan dolayı endişe duyarak kanama için dikim talep edebilmektedir.

Tıbbi bir işlem olan kızlık zarı dikimi   geçici olarak dikilebileceği gibi kalıcı olarak da yapılabilen bir işlemdir. Hatta bir günlük kız olma iğnesi durumu da mümkündür. Yeniden cinsel ilişkiye girilmeden belirli bir süre önce bu dikim yapılır.

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır?

Lokal anestezi ile uygulanan kızlık zarı dikimi basit tamamlanan bir işlemdir. Uygulama yapılırken vajina giriş kısmındaki derinin dikimi sağlanır.  Dikiş materyali belirsiz yumuşak ipliklerden oluşmaktadır. 10 dakikaya kadar tamamlanan bu işlem için en geç 3 gün sınırına dikkat edilmelidir. Cinsel ilişkiden en az 3 gün önce bu işlemler tamamlanmış olmalıdır.

Kızlık Zarı Dikiminden Sonra Yapılacaklar

Kızlık zarının dikilmesi ardından bir ilaç kullanmaya gerek kalmamaktadır. Genellikle acısız şekilde tamamlanan bir işlemdir. Ancak ekstra bir durum varsa doktorunuz uygun görüyorsa bir ağrı kesici içilebilir. Hekiminiz tarafından verilen talimatlara uyulması sağlıklı bir süreç açısından önemlidir. Böylece sorunsuz şekilde geçici kızlık zarı dikimi tamamlanacaktır.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları 2022

Kliniğimizde kızlık zarı dikimi fiyatları konusunda bilgilendirme talep edebilirsiniz. Güncel işlem prosedürleri ve klinik aletlerimiz, yapılan işlemler, hastalara özel olarak şekillenmektedir. Net bir sonuç almak için başvurularınızı beklemekteyiz.

Evlenmeden Önce Kızlık Zarının Dikimi 

Evlendiğinde bekaretinin bozulmamış olmasını isteyenler sıkça kızlık zarı dikimine başvurmaktadır.  İlk gün kanamasının gerçekleşmesi için yapılan dikim işlemi kliniğimizde sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.  Nasıl bir kızlık zarı dikimi olacağı başvurana göre şekillenmesi gereken uygulamalardır.

 

 

 

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Diğer Hizmetler

ACİL DURUMLARDA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN